• Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
healthtrends.pl © 2017 All Rights Reserved.

Suplementy i preparaty eliminujące cellulit - porównanie

 

Z problemem nieestetycznie wyglądającej ,,pomarańczowej skórki" boryka się obecnie większość kobiet. Szacuje się, że problem cellulitu dotyczy aż 9 na 10 kobiet. Piękna figura i ciało wzbudzające podziw jest często marzeniem wielu z nich. W dążeniu do celu pomóc mogą nie tylko dieta i zmiana nawyków żywieniowych, ale także odpowiednia suplementacja. Poniżej przygotowaliśmy ranking najlepszych na rynku preparatów pomagających w zwalczaniu cellulitu.

 

1.  Celinea

Cena za opakowanie: 229 PLN

Czas kuracji opakowaniem: 30 dni

 

Cellinea to innowacyjny suplement diety o unikalnej kompozycji składników, których działanie pozwala na skuteczną eliminację cellulitu. W skład tego produktu wchodzą ekstrakty z winogron, skrzypu, pokrzywy, wodorostów oraz zielonej herbaty. Produkt zawiera także składniki ułatwiające spalanie tłuszczu takie jak L-karnityna oraz kwas linolowy (CLA). Stosowanie Cellinea pozwala pozbyć się kłopotliwej skórki pomarańczowej i cieszyć się gładką, pełną witalności skórą. Działanie preparatu zapobiega również tworzeniu się nowego cellulitu, a jego skuteczność potwierdzają zarówno testy medyczne, jak i opinie zadowolonych klientek.

 

WYPRÓBUJ CELINEA - ZAMÓW ZE STRONY PRODUCENTA

 

2. Cellactiv

 

Cena za opakowanie: 149 PLN

Czas kuracji opakowaniem: 30 dni

 

Cellactiv jest suplementem o starannie dobranych składnikach pochodzenia naturalnego. Dzięki ekstraktom z pestek winogron, pokrzywy zielonej herbaty oraz wodorostów, preparat ten umożliwia redukcję cellulitu. Preparat ten redukuje skórkę pomarańczową nawet o 85% w ciągu 4 tygodni. Stosowanie Cellactiv pomaga w rozbiciu zgromadzonych pod skórą komórek tłuszczowych, przywracając skórze jędrność, gładkość i sprężystość. Skuteczność działania Cellactiv potwierdzają próby kliniczne i relacje zadowolonych z efektów użytkowniczek suplementu.

 

WYPRÓBUJ CELLACTIV - ZAMÓW ZE STRONY PRODUCENTA

 

 

3. Oligo.DX

Cena za opakowanie: 188.90 PLN

Czas kuracji opakowaniem: 30 dni

 

Oligo.DX jest leczniczym żelem, którego działanie pozwala w skuteczny sposób rozprawić się z cellulitem. Pierwsze efekty działania tego produktu można zaobserwować już po 7 dniach stosowania. W skład tego produktu wchodzą składniki pochodzenia naturalnego takie jak m.in wyciągi  bluszczu, skrzypu polnego, czy morszczynu pęcherzykowatego. Specjalnie opracowana technologia nanosomowa tego żelu, pozwala na całkowitą eliminację kłopotliwej ,,pomarańczowej skórki”. Regularne stosowanie Oligo.DX skutecznie leczy cellulit, co potwierdzają liczne pozytywne opinie użytkowniczek tego żelu.

 

WYPRÓBUJ OLIGO.DX  - ZAMÓW ZE STRONY PRODUCENTA

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Podobne posty

Komentarze

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now