• Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
healthtrends.pl © 2017 All Rights Reserved.

Ranking tabletek na powiększenie penisa

Statystycznie około 80% mężczyzn chciałaby zwiększyć rozmiar swojego penisa. Jednym ze sposobów, które nie wymagają zabiegu chirurgicznego jest stosowanie różnego rodzaju tabletek lub specjalnych urządzeń. Specjalnie dla Was przeanalizowaliśmy i wybraliśmy najlepsze dostępne na rynku preparaty. Sporządzając ranking uwzględniliśmy zarówno skład, opinie konsumentów oraz cenę miesięcznej kuracji.

 

 

 

1. Member XXL

 

Cena opakowania: 159 PLN

Czas kuracji opakowaniem: 30 dni

 

Member XXL jest preparatem, który dzięki unikalnej kompozycji w pełni naturalnych składników pozwala na pogrubienie i wydłużenie penisa nawet o 8 cm w ciągu trzech miesięcy. Do najważniejszych substancji aktywnych wchodzących w skład tego preparatu należą ekstrakty roślinne z roślin takich jak: buzdyganek naziemny, palma sabałowa, cytryniec chiński, żeń-szeń czy pieprz czarny. Preparat ten zawiera także L-argininę, aminokwas poprawiający sprawność seksualną. Warto podkreślić, że stosowanie tabletek powoduje także zwiększenie popędu seksualnego oraz osiąganie pełniejszego niż dotychczas wzwodu. Działanie preparatu pozytywnie wpływa także na bardziej satysfakcjonujące doznania w trakcie zbliżenia.

 

 KUP ORYGINALNY PRODUKT NA STRONIE PRODUCENTA 

 

2. XtraSize

 

Cena opakowania: 179 PLN

Czas kuracji opakowaniem: 60 dni

 

XtraSize to drugi najlepiej oceniany i najchętniej kupowany suplement, który pomaga powiększyć męskość i rozprawić się kompleksami z tego powodu. Preparat zawiera w składzie aż sześć składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Należą do nich m.in.: L-arginina, korzeń maca oraz ekstrakt z buzdyganka naziemnego. Już miesięczna kuracja preparatem pozwala uzyskać efekt powiększenia penisa o 3 cm, podczas gdy półroczna nawet do 7,5 cm. Działanie preparatu nie tylko pozytywnie wpływa na rozmiary członka, ale również poprawia jakość życia seksualnego. Produkt ten wpływa pozytywnie na ochotę na współżycie, a także poprawia erekcję. Producent zaleca, aby kuracja trwała minimum 90 dni.

 

KUP ORYGINALNY PRODUKT NA STRONIE PRODUCENTA 

 

3. PeniSize XL 

 

 

Cena opakowania: 169 PLN

Czas kuracji opakowaniem: 60 dni

 

PeniSizeXL jest suplementem diety, który w swoim składzie zawiera naturalne składniki, wpływające pozytywnie na wielkość penisa. Składniki ziołowe takie jak: buzdyganek naziemny, żeń-szeń koreański, muira puama oraz maca, zawarte w tabletkach wpływają na odczuwalną poprawę ukrwienia penisa a w konsekwencji na zwiększenie jego rozmiarów. PeniSize XL pozytywnie wpływa także na jakość życia seksualnego, poprzez wzmocnienie libido, intensyfikację doznań i zwiększenie erekcji. Stosując suplement, możesz liczyć na zwiększenie rozmiarów członka nawet o 7.5 cm.

 

KUP ORYGINALNY PRODUKT NA STRONIE PRODUCENTA 

 

4. Pro Long System

 

 

Cena urządzenia: 959 PLN

Koszt jednorazowy

 

 

Ze względu na bardzo wysoko ocenianą skuteczność działania w naszym rankingu uwzględniliśmy także specjalne ,,urządzenie trenujące penisa”.

 

Działanie Pro Long System polega na stopniowym rozciąganiu penisa, co skutkuje pobudzeniem komórek do namnażania, powodując zwiększenie rozmiarów członka. Efektem działania urządzenia jest zwiększenie rozmiarów członka nawet do 7,5 cm w ciągu sześciu miesięcy. Urządzenie to może być ciekawą alternatywą dla Panów sceptycznie nastawionych do zażywania preparatów.

 

 

KUP ORYGINALNY PRODUKT NA STRONIE PRODUCENTA 

 

 

 

 

5. Penlilarge

 

 

Cena opakowania: 149 PLN

Czas kuracji opakowniem: 30 dni

 

Penilarge to preparat oparty o składniki aktywne pochodzenia naturalnego takie jak: L-arginina i ekstrakty roślinne (buzdyganek naziemny, Muira Puama, palma sabalowa, żeń-szeń syberyjski). Peniliarge jest suplementem, którego stosowanie powoduje znaczne pogrubienie (nawet o 4,5 cm) i powiększenie członka (do 8 cm). Dzięki zawartości wyciągów roślinnych preparat ten powoduje zwiększenie rozmiarów penisa oraz nasilenie erekcji. Penilarge podwyższa także libido i wpływa pozytywnie na długość stosunku.

 

 

 

KUP ORYGINALNY PRODUKT NA STRONIE PRODUCENTA 

 

 

6. Natural XL

 

 

Cena opakowania: 159 PLN

Czas kuracji: 60 dni

 

Natural XL jest suplementem opartym o składniki pochodzenia naturalnego, który pozytywnie wpływa na potencję oraz aktywność seksualną. Do składników aktywnych zawartych w preparacie należą m.in. buzdyganek naziemny, L-arginina, L-karnityna czy Muira Puama. Efektem stosowanie preparatu jest wzmocnienie erekcji, zwiększenie długości i grubości członka. Aminokwasy oraz ekstrakty roślinne wchodzące w skład suplementu pozwalają poprawę jakości życia seksualnego mężczyzn.  

 

KUP ORYGINALNY PRODUKT NA STRONIE PRODUCENTA 

 

 

 

7. Penis XL

 

Cena opakowania: 139,9 PLN

Czas kuracji: 30-60 dni

 

Penis XL to nowoczesny suplement diety dla mężczyzn, którzy chcą powiększyć penisa oraz mających problemy z potencją. Składniki zawarte w preparacie są całkowicie naturalne (buzdyganek naziemny, Muira Puama, Palma Sabalowa), a zatem w 100 % bezpieczne. Substancje zawarte w Penis XL powodują zwiększenie dopływu krwi do członka i jego optyczne powiększenie. Stosowanie tego środka pozytywnie wpłynie na: zwiększenie rozmiarów członka, wydłużenie erekcji oraz długości stosunków a co za tym idzie poprawę jakości życia seksualnego.

 

 

KUP ORYGINALNY PRODUKT NA STRONIE PRODUCENTA 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Podobne posty

Komentarze

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now