• Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
healthtrends.pl © 2017 All Rights Reserved.

Ranking tabletek odchudzających 2018

 

Ranking tabletek na odchudzanie wykonaliśmy celem zweryfikowania dostępnych na rynku tabletek na odchudzanie oraz w wskazania grupy najlepszych dostępnych w 2017 roku suplementów. Jeśli marzysz o szybszych efektach odchudzania —  znajdziesz poniżej preparatów będących pomocą w dotarciu do wyznaczonego celu.

 

1. African Mango 900

Cena opakowania: 139 PLN 

Czas kuracji opakowaniem: 30  dni

  

African Mango 900 to nowoczesny suplement diety wspomagający odchudzanie, który dzięki zawartości ekstraktu z Irvingia Gabonesis poprawia metabolizm, pomagając w spaleniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Preparat ten ogranicza napady głodu i przedłuża uczucie sytości. Ponadto, zawarte w African Mago 900 składniki wykazują pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Suplement dzięki obecności polifenoli, aminokwasów, kwasów tłuszczowych i błonnika hamuje powstawanie tkanki tłuszczowej, poprawia funkcjonowanie układu nerwowego, przyspiesza spalanie tłuszczu oraz przyspiesza perystaltykę jelit. W 100% naturalne substancje zawarte w tych tabletkach mają dobroczynny wpływ na profil lipidowy, zmniejszenie poziomu cholesterolu LDL oraz trójglicerydów. Badania wskazały również na pozytywne działanie African Mago 900 na podwyższone ciśnienie tętnicze.

 

 

Jeśli chcesz kupić preparat ze sprawdzonego źródła — PRZEJDŹ NA STRONĘ PRODUCENTA

 

2. Therma Cuts

 

Cena opakowania:  139 PLN 

Czas kuracji opakowaniem: 60 dni

 

Therma Cuts jest suplementem diety o kompleksowym działaniu wspomagającym i przyspieszającym odchudzanie. Dzięki specjalnie opracowanej formule preparat ten wykazuje działanie wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej. Pozyskiwanie z niej energii oraz hamowanie apetytu. Te trzy ścieżki działania preparatu powodują, że uzyskanie szczupłej sylwetki nie jest już takie trudne. W skład tego suplementu wchodzą naturalne składniki, których wpływ na proces termolizy oraz lipolizy został potwierdzony naukowo.

 

Therma Cuts dzięki zawartości pieprzu kajeńskiego, Yerba-Mate oraz guarany jest skutecznym środkiem ułatwiającym walkę z nadwagą. Suplement ten niweluje uczucie głodu i dodaje energii, dzięki czemu odchudzanie nie wymaga większych wyrzeczeń.

 

 

3. Acai Berry 900

Cena opakowania: 169 PLN

Czas kuracji opakowaniem: 30 dni

 

Tabletki Acai Berry 900 dzięki swoim unikatowym właściwościom ułatwiającym odchudzanie znalazły się na trzecim miejscu naszego rankingu. Preparat ten swoja skuteczność zawdzięcza unikatowej kompozycji składników takich jak: chrom oraz wyciągi z brazylijskich jagód i zielonej herbaty. Działanie tabletek polega na przyspieszeniu procesów przemiany materii, trawienia i hamowaniu uczucia głodu. Dodatkowo stosowanie preparatu pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu we krwi oraz regulację poziomu glukozy we krwi.

 

Przeprowadzone badania dowiodły, że kompozycja składników aktywnych w Acai Berry 900 pozwala na pozbycie się nawet 12 kg w ciągu 5 tygodniu.

 

Jeśli chcesz kupić preparat ze sprawdzonego źródła — PRZEJDŹ NA STRONĘ PRODUCENTA

 

4. Slimmertime

 

 

Cena opakowania: 149 PLN

Czas kuracji opakowaniem: 30 dni

 

Slimmer time to tabletki do walki z nadprogramowymi kilogramami oparte o składniki pochodzenia naturalnego. Suplement zawiera w składzie glukomannan, zieloną herbatę, cykorię oraz afrykańskie mango. Preparat przyczynia się do zmniejszenia apetytu poprzez wywołanie uczucia sytości, a także spala tkankę tłuszczową, przyspieszając metabolizm. Dodatkowo tabletki te pomagają w oczyszczeniu organizmu z zalegających w nim toksyn, co przekłada się na lepsze samopoczucie.

 

Pozytywne efekty zażywania Slimmer time polegają także na zmniejszeniu poziomu cholesterolu. Badania efektywności jego działania dowiodły, że pomaga on schudnąć nawet do 12,5 kg w trakcie 5 tygodni.

 

Jeśli chcesz kupić preparat ze sprawdzonego źródła — PRZEJDŹ NA STRONĘ PRODUCENTA

 

5. 5:2 Dietbooster

 

Cena opakowania: 139 PLN

Czas kuracji opakowaniem: 30 dni

 

5:2 Dietbooster jest innowacyjnym suplementem diety, którego działanie polega na blokowaniu apetytu, dzięki czemu proces odchudzania jest bardziej skuteczny. Redukcja wagi jest możliwa poprzez redukcję uczucia łaknienia. Wspomagające utrzymanie prawidłowej masy ciała działanie preparatu znacząco poprawia także stosowanie diety 2:5.

 

Dietbooster ma pozytywny wpływ na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi. Unikalna formuła tego preparat ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej, hamuje apetyt i dodaje energii w trakcie odchudzania. Dlatego też efekty mogą być naprawdę spektakularne. Suplement ten występuje w dwóch wersjach przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn, zawierających składniki dostosowane do zapotrzebowania danej płci.

 

Jeśli chcesz kupić preparat ze sprawdzonego źródła — PRZEJDŹ NA STRONĘ PRODUCENTA

 

6. Goji Berry 500

  

 

cena opakowania: 97 PLN

Czas kuracji opakowaniem: 30 dni

 

Unikalne działanie Goji Berry 500 jest związane z wysoką zawartością ekstraktu z jagód goji. Owoce te są bardzo skutecznym środkiem pomagającym w odchudzaniu, pozbyciu się cellulitu i detoksykacji organizmu. Jagody goji są źródłem bardzo dużej ilości witamin, minerałów i antyoksydantów oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym kwasu linolowego i omega-6. Składniki te wspomagają procesy przemiany materii i usprawniają proces odchudzania.

Badania skuteczności stosowania tego suplementu wykazały, że kuracja Goji Berry 500 może przynieść utratę nawet do 7-8 kilogramów miesięcznie. Warto podkreślić, że stosowaniu preparatu towarzyszy świetny humor i dużo energii, które można wykorzystać do spalenia jeszcze większej ilości kalorii!

 

Jeśli chcesz kupić preparat ze sprawdzonego źródła — PRZEJDŹ NA STRONĘ PRODUCENTA

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Podobne posty

Komentarze

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now