• Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
healthtrends.pl © 2017 All Rights Reserved.

Najlepsze tabletki na wypadanie i porost włosów - ranking

Jakie tabletki są najlepsze na porost i wypadanie włosów ?

 

Wypadanie włosów jest dolegliwością, która coraz częściej dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Do czynników powodujących to zjawisko zaliczyć można zmiany hormonalne, nieodpowiednią dietę, stosowanie leków oraz nieprawidłową pielęgnację włosów. Rozwiązaniem tego problemu mogą być dostępne na rynku skuteczne suplementy wspomagające porost włosów i zapobiegające ich wypadaniu. W naszym rankingu uwzględniliśmy najskuteczniejsze i najpopularniejsze, dostępne bez recepty preparaty na tę dolegliwość.

 

1. Profolan

 

Cena za opakowanie:  150-187.60 PLN

 

(>>Sprawdź teraz oferta specjalna, zniżka 20%)

 

Czas kuracji opakowaniem: 30 dni

 

Tabletki na porost włosów Profolan skierowane są do mężczyzn powyżej 18 roku życia, którzy zmagają się z łysieniem. Co ciekawe, suplement ten pomaga w przypadku utraty włosów o podłożu zarówno stresowym, genetycznym, jak i wiekowym. Bez znaczenia jest też to kiedy nastąpiło łysienie, ponieważ działanie tabletek skupia się na zniwelowaniu przyczyny utraty włosów. Profolan powoduje wzmocnienie mieszków włosowych oraz dostarczenie budulca do ich wzrostu, co skutkuje spowolnieniem procesu wypadania. W skład produktu wchodzą substancje pochodzenia naturalnego takie jak ekstrakty ze skrzypu polnego i pokrzywy, aminokwasy odpowiedzialne za odżywienie włosów takie jak cysteina i tauryna. Pozostałe składniki tabletek to: tiamina, biotyna, kompleks witamin i minerałów, skomponowane tak, aby jednocześnie chronić i wzmacniać włosy. Tak unikalny skład chroni także włosy przed utratą koloru i siwieniem. Produkt ten objęty jest 90-dniowym okresem gwarancyjnym w razie braku satysfakcji z efektów kuracji.

 

Jeśli chcesz wypróbować Profolan — przejdź na stronę producenta.

 

2. Follixin

 

Cena za opakowanie: 179 PLN

Czas kuracji opakowaniem: 30 dni

 

Follixin to innowacyjne tabletki przeznaczone dla zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn u których powodem utraty włosów są różnorodne czynniki takie jak np. podłoże genetyczne, stres czy choroba. Dzięki precyzyjnie dobranym składnikom preparat ten wzmacnia i poszerza cebulki włosów, eliminując ich wypadanie. W skład preparatu wchodzą składniki pochodzenia naturalnego takie jak: BioactivHairRegrowth (™) Blend , ekstrakty ze skrzypu polnego i pokrzywy, aminokwasy oraz kompleks witamin. Działanie Follixin polega także na regeneracji i wzmocnieniu osłabionych włosów, przez co efekty zagęszczenia fryzury są jeszcze szybciej widoczne.

 

Jeśli chcesz wypróbować Follixin — przejdź na stronę producenta.

 

3. Jelly Bear Hair

 

Cena za opakowanie: 139 PLN

Czas kuracji opakowaniem: 30 dni

 

Jelly Bear Hair to suplement diety o bardzo nietypowej formie smacznych, słodkich pomarańczowych żelek. Substancje aktywne wchodzące w skład tego suplementu to potężna dawka kluczowej dla dobrej kondycji włosów biotyny, a także tiamina, niacyna i kwas pantotenowy — związki niezbędne do odbudowy struktury włosa. Regularne stosowanie żelek powoduje, że włosy przestają wypadać oraz są bardziej lśniące i wyraźnie wzmocnione. Stosując Jelly Bear Hair możesz spodziewać się poprawy gęstości fryzury.

 

Jeśli chcesz wypróbować Jelly Bear Hair — przejdź na stronę producenta.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Podobne posty

Komentarze

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now