• Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
healthtrends.pl © 2017 All Rights Reserved.

Jelly Bear Hair – opinie, działanie, skład, cena i efekty

 

Wypadające i osłabione włosy są problemem, z którym borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Przyczyną tego zjawiska może być nieodpowiedni sposób odżywiania, niektóre leki czy nieprawidłowa pielęgnacja włosów. Jednym ze skutecznych sposobów na wypadające włosy jest odpowiednia suplementacja oraz stosowanie odżywek. Jeżeli jesteś osobą, która ma jednak dosyć łykania tabletek czy wcierania tajemniczych mikstur we włosy — koniecznie wypróbuj Jelly Bear Hair.

 

Ten bogaty w witaminy i minerały produkt wyróżnia niekonwencjonalna forma pysznych żelek o smaku pomarańczowym. Powrót do dzieciństwa- dlaczego nie ?

 

Jelly Bear Hair składniki preparatu

 

Osłabione włosy wymagają kompleksowej pomocy w postaci zastrzyku zawierającego potężną dawkę składników mineralnych oraz witamin, które pozytywnie wpływają na stan Twoich włosów. W składzie żelek Jelly bear Hair nie brakuje tego typu składników, występujących w dawkach od 100 -500% dziennego zapotrzebowania na składnik w dwóch żelkach.

 

Oto jego skład: biotyna, tiamina, witamina B6, niacyna, kwas pantotenowy, witamina B12, witamina A, kwas foliowy, cynk, miedź, selen, mangan.

 

Jelly Bear Hair – efekty i działanie

Jelly Bear Hair to pomarańczowe żelki skierowane do osób, które mają dosyć konwencjonalnych tabletek i kapsułek i szukają skutecznego sposobu na wzmocnienie włosów. Jelly Bear Hair dzięki szerokiemu spektrum działania skierowany jest do osób, których pogorszony stan włosów wynika z nieodpowiedniej diety, przebytych chorób, zmian hormonalnych, ciąży, farbowania ,jak i innych przyczyn. Innowacyjny skład preparatu pozwala na wzmocnienie i utrzymanie zdrowych i silnych włosów poprzez wielopoziomowe działanie. Preparat poprawia dostarczanie składników budulcowych i odżywczych, wzmacnia cebulki, zwiększa ilość procesów podziału komórek włosowych oraz wpływa pozytywnie na regenerację włosów. Spożywając dwie żelki dziennie, można po dłuższym czasie spodziewać się ograniczenia wypadania włosów, poprawy kondycji skóry głowy oraz znacznej poprawy wizualnej stanu włosów.

 

Jelly Bear Hair – opinie

 

Pomimo faktu, że żelki Jelly Bear Hair są stosunkowo nowe na rynku, cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów. Osoby stosujące preparat wychwalają jego ciekawą inną niż konwencjonalne pigułki formę. Kompleksowy skład preparatu sprawdza się doskonale w przypadku wszystkich klientów, których stan włosów pozostawiał wiele do życzenia przed kuracją z udziałem Jelly Bear Hair.

 

Jelly Bear Hair – cena, gdzie kupić preparat

 

Opakowanie Jelly Bear Hair zawiera około 60 żelek, wystarczających na miesięczną kurację. Jego koszt to 139 zł, co jest racjonalną ceną za tego typu preparat.

 

ZOBACZ PREPARAT NA STRONIE PRODUCENTA

 

Oszczędni powinni zastanowić się nad kupnem preparatu w pakiecie 2-3 opakowań, co pozwala zaoszczędzić zarówno na cenie jednostkowej, jak i przesyłce :) Możesz też podarować nadmiarowe opakowanie żelków w prezencie.

 

ZAMÓW PAKIET NA STRONIE PRODUCENTA !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Podobne posty

Komentarze

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now