• Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
healthtrends.pl © 2017 All Rights Reserved.

Jak skutecznie rzucić palenie ?

 

Korzyści zdrowotne płynące z rzucenia palenia są nieocenione, jednak bardzo często próby rozstania się z przysłowiowym ,,dymkiem” nie są skuteczne. Palacze papierosów pomimo świadomości konsekwencji tego nałogu, nie są w stanie oprzeć się pokusie sięgnięcia po papierosa. W takich chwilach z pomocą mogą przyjść różnego rodzaju środki pomagające w rzuceniu palenia. Jednym z nich jest Nicorix, preparat, który skutecznie wspomaga walkę z nałogiem nikotynowym.

 

Czym jest Nicorix ?

 

Nicorix to oparty o składniki pochodzenia naturalnego suplement, będący alternatywą dla środków opartych o składniki chemiczne, w tym nikotynę.

 

Preparat ten nie powoduje skutków ubocznych związanych ze stosowaniem tego typu środków. Nicorix działa blokując receptory nikotynowe, zmniejszając tym samym ochotę na papierosa. Preparat zawiera także guaranę, która przyspieszy twój metabolizm, chroniąc przed przytyciem, będącym bardzo częstą konsekwencją rzucenia nałogu. Na uwagę zasługuję fakt, że koszt terapii zwalczającej nałóg jest dość niski a w porównaniu z korzyściami finansowymi płynącymi z odstawienia papierosów, jest praktycznie nieodczuwalny. Poniżej przedstawiam Wam kilka wybranych faktów dotyczących palenia i rzucania.

 

  • Osoba wypalająca, paczkę dziennie wydaje rocznie ponad 5000 złotych - 5 lat oszczędzania to budżet na nowy samochód a może wymarzony remont mieszkania ?

  • Wydolność organizmu po trzech miesiącach może wzrosnąć nawet o 30%.

  • Ryzyko zachorowań na choroby nowotworowe i chorobę niedokrwienną serca zacznie się zmniejszać.

  • Zaczniesz lepiej odczuwać smaki i zapachy.

 

Inwestycja w Nicorix może przynieść olbrzymie korzyści zarówno zdrowotne, jak i finansowe. Jeśli chcesz o siebie zadbać, pozbyć się problemów z uciążliwym kaszlem palacza, poprawić swoje samopoczucie i zaoszczędzić pieniądze na wymarzone wakacje — wypróbuj Nicorix

 

Zakupu produktu Nicorix dokonaj na stronie dystrybutora- gwarantującego jego wysoką jakość i oryginalność.

 

KUP NA STRONIE DYSTRYBUTORA


 


 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Podobne posty

Komentarze

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now