• Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
healthtrends.pl © 2017 All Rights Reserved.

African Mango — recenzja, opinie, cena i gdzie kupić

    

Działanie African Mango:

 

 

African Mango (Irvingia gabonensis) to bardzo popularny suplement diety oparty afrykańskie mango. Suplement ten zawiera bardzo dużą ilość ekstraktu z nasion owocu afrykańskiego mango, dzięki czemu wykazuje silne działanie odchudzające oraz inne cenne dla organizmu właściwości. Jest to obecnie jeden ze skuteczniejszych suplementów dostępnych na rynku, którego stosowanie w połączeniu z dietą i ćwiczeniami może przynieść naprawdę spektakularne efekty.

 

African Mango redukuje poziom tkanki tłuszczowej, a także zapobiega jej odkładaniu się. Preparat ten działa także wspomagająco na trawienie oraz dzięki dużej zawartości błonnika przyspiesza metabolizm i pomaga zwalczyć zaparcia. Dzięki zmniejszeniu poziomu leptyny we krwi zmniejsza się także apetyt- co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą powstrzymać się od podjadania. Działanie African Mango oczyszcza również organizm, co usprawnia i poprawia efekty odchudzania. Co więcej, w 100% naturalne składniki zawarte w African Mango pozytywnie wpływają na kondycję organizmu, obniżając poziom cholesterolu oraz poprawiając ogólne samopoczucie.

 

Efekty działania:

Skuteczność działania suplementu została potwierdzona na podstawie doświadczenia na grupie testowej (102 osoby), które zażywały tabletki przez 10 tygodni. W wyniku tego osobom tym udało się zgubić średnio ok. 13 kg i zmniejszyć obwód talii aż o 17 centymetrów. Przykładowe efekty stosowania preparatu można zobaczyć na rysunku poniżej. Jeśli dotychczasowe próby odchudzania są bezskuteczne po prostu wypróbuj African Mango, pamiętając o zmianie sposobu odżywiania i zwiększeniu aktywności fizycznej a efekty same Cię zaskoczą.

 

Cena African Mango:


Standardowo to około 149 PLN / opakowanie

czyli około 0,75 PLN za mg ekstraktu 

Jedno opakowanie wystarcza na miesięczną kurację.

Jeśli chcesz kupić produkt w promocyjnej cenie - kliknij tutaj.

 

Klikając w baner poniżej możesz kupić tabletki w specjalnej promocyjnej cenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Please reload

Podobne posty

Komentarze

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now